WallaMe - Augmented Reality

Sosyal
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 50.2 MB
  • Version 1.6.8
  • Dil Türkçe
  • Firma Wallame Ltd
Farklı bir eğlence programına sahip olmak isterseniz eğer WallaMe - Augmented Reality uygulamasına sahip olmanızı tavsiye ederim.

Farklı bir eğlence programına sahip olmak isterseniz eğer WallaMe - Augmented Reality uygulamasına sahip olmanızı tavsiye ederim.

Gerçek dünyanızdaki belli başlı mesajları alıştırılmış gerçekliği kullanarak gizlemenin en güzel hali WallaMe - Augmented Reality uygulamasıdır. Andorid mobil cihazınıza indirerek keyif alarak kullanabileceğiniz WallaMe - Augmented Reality uygulaması sizler için ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Sadece istediğiniz kişiler tarafından görülebilecek bir mesajı duvara veya gerçek bir yerde sabit bir şekilde bırakın. Özel mesajların herkese açık yerlerde gizlenmesi eğlenceli bir yol olarak gözüküyor. Yakınınızdaki bir duvarın resmini çekin, resim veya elle çizilmiş eskiz ekleyin ve yaratıcılığınızı arkadaşlarınızla paylaşın.

Böylelikle artırılmış gerçeklik duvarınız, arkadaşlarınız tarafından, onu oluşturduğunuz yerdeyken görülebilir. Duvarınızı herkese açık hale getirebilirsiniz, böylece fiziksel konumdan geçen herkes, büyütülmüş Gerçek Duvarınızı görmek için WallaMe benzersiz görüntüleyiciyi kullanarak sizin paylaşımlarınızı inceleyebilir. 

 

WallaMe - Augmented Reality indir
DİĞER SÜRÜMLER